logo2021

Teleexpress

Kanał 99

Radio Katowice

Dziennik Zachodni

Media

logo-tvs-jpg

Debiutując na rynku w 2008 roku, TVS była pierwszą telewizją regionalną o zasięgu ogólnopolskim. O jej sile i wyjątkowości stanowi przede wszystkim umiejętność łączenia tego, co indywidualne i regionalne, z tym co ogólne. Prócz rzetelnie ukazywanych informacji z regionu oraz kraju, w ramówce pojawiają się audyce poświęcone tematyce dotyczącej środowiska naturalnego, zdrowia, ekologicznego trybu życia, ekonomii, nauki oraz nowinek technologicznych.

logo RAK

 

Całe Mistrzostwa, począwszy od pierwszych godzin tego wydarzenia zostaną uwiecznione, na przepięknych zdjęciach wykonanych przez Saunamistrza, ale także Fotografa - Ryszarda Raka. 

 

SP--logo mini Sauna Poradnik to strona pomagająca rozpocząć przygodę z sauną. W przystępny sposób wyjaśnia jak z niej korzystać w zdrowy i poprawny sposób a także tłumaczy dlaczego tak istotne jest stosowanie się do zasad poprawnego saunowania.
logo poprawnesaunowanie mini Strona poprawnesaunowanie.pl promuje obiekty propagujące i wspierające kulturę poprawnego saunowania, swoimi działaniami uświadamia saunowiczów w kwestiach kultury saunowania. Twórcy strony opisują obiekty, w których przestrzegane są zasady zdrowego saunowania. Wizytują również najważniejsze imprezy we wspomnianych obiektach i zamieszczają relacje z tych wydarzeń. Od niedawna prowadzony jest również na łamach strony pierwszy w Polsce Ranking Saunamistrzów.
99 mini

Kanał 99 – Twoja Lokalna Telewizja – powstał oficjalnie w marcu 2011. Od początku celem było stworzenie niezależnego medium, którego odbiorcą będą głównie mieszkańcy regionu Zagłębia Dąbrowskiego. Z tego bowiem regionu pochodzi większość naszych materiałów. Mówimy o tym co ważne dla regionu i jego mieszkańców, promujemy lokalne wydarzenia kulturalne i sportowe,
Obecnie kanał99 dociera do kilkunastu sieci kablowych, również takich które zlokalizowane są poza obszarem Zagłębia. Tam możecie zobaczyć wszystkie materiały video w jakości HD.
Na naszym portalu informacyjnym miesięcznie odnotowujemy 50-60.000 odwiedzin. Co ważne liczba cyklicznie rośnie.

Sprzedaż biletów

bilet4

Współorganizator

aufguss

Patronat

 Burmistrz miasta Czeladź
miasto czeladz

Nasz profil na FB

Zapraszamy do polubienia naszego profilu
facebook

Licznik odwiedzin

Łączna ilość odwiedzin262591

Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Czym są pliki cookie