logo2019

Dla publiczności

Zapraszamy do Term Rzymskich w Pałacu Saturna w Czeladzi, gdzie w dniach 10-13.09.2020 odbędzie się spektakularne wydarzenie w świecie saunowym – Mistrzostwa Polski Saunamistrzów, organizowane w Termach już po raz ósmy. O miano zwycięzcy rywalizować będą najlepsi Saunamistrzowie z obiektów saunowych w całej Polsce, wyłonieni w 2 Turniejach SaunaCUP. 
 
Najważniejsze informacje:

 Wyjątkowa gratka dla wszystkich miłośników sauny. Około 100 SEANSÓW SAUNOWYCH PODCZAS 4 DNI MISTRZOSTW W 5 SAUNACH JEDNOCZEŚNIE!

 • Colosseum Sauna Arena - seanse w ramach VIII Mistrzostw Polski Saunamistrzów
 • Świątynia Saturna – seanse pokazowe niespodzianki
 • Sauna Cezara, Sauna Kleopatry i Świątynia Wenus - seanse zgodnie z częściowym programem Term Rzymskich

KONKURS NA SAUNAMISTRZA PUBLICZNOŚCI - 20 osób z publiczności, która będzie na żywo oglądać seanse mistrzowskie w Świątyni Saturna będzie również głosować. Osoby te zostaną losowo wybrane przez osobę wpuszczającą Publiczność do sauny i otrzymają karty do głosowania. Najlepszy i najgorszy wynik zostanie odrzucony, a spośród 18 innych zostanie obliczona średnia punktacja. Na jej podstawie zostanie rozstrzygnięty konkurs na Saunamistrza Publiczności, a nagrody ufunduje Polskie Towarzystwo Saunowe. 

Aby zobaczyć wszystkie seanse polecamy zakupić:
Bilet Platynowy (3 dni Mistrzostw (czwartek-sobota) z wejściem od strony VIP + udział w Nocy Saunowej + 2 posiłki dziennie w postaci bufetu i woda bez ograniczeń + udział we wszystkich seansach)

Bilet Złoty (3 dni Mistrzostw (czwartek-sobota) + udział w Nocy Saunowej + udział we wszystkich seansach)

W kwalifikacjach, które odbędą się w czwartek i piątek oraz w sobotnich finałach Zawodnicy konkurecji indywidualnej będą startować naprzemiennie z drużynami - zawodnik indywidualny, drużyna, zawodnik indywidualny, drużyna, itd.  Przy zakupie biletów całodniowych w przedsprzedaży, uprawniających do wejścia na każdy seans!

Będzie także możliwość zakupienia na miejscu wejściówki na pojedynczy seans mistrzowski w cenie 10 zł (czwartek i piątek) lub 15 zł (sobota).

 

WEJŚCIÓWKI NA MISTRZOSTWA

 • Bilet jednodniowy (kupowany na wybrany, określony przy zakupie dzień Mistrzostw):
  Do 06.09 - w przypadku dużej ilosci Gości podział na 2 grupy i wejście na co drugi seans
  120 zł (140 zł wejście VIP)/os (czwartek, piątek)
  150 zł (170 zł wejście VIP)/os (sobota)
 • Od 7.09-  w przypadku dużej ilosci Gości podział na 2 grupy i wejście na co drugi seans
  140 zł (160 zł wejście VIP)/os (czwartek, piątek)
  170 zł (190 zł wejście VIP)/os (sobota)
 • Bilet ZŁOTY 3-dniowy + Mistrzowska Noc Saunowa (od czwartku do soboty, obejmuje udział w Mistrzostwach przez cały czas ich trwania + Noc Saunową 12.09, wejście recepcją dolną, udział we wszystkich seansach)
  Do 06.09
  590 zł zamiast 920 zł 
  Od 07.09
  730 zł zamiast 1060 zł 
 • Bilet PLATINIUM 3-dniowy wejście VIPMistrzowska Noc Saunowa + wyżywienie (od czwartku do soboty, obejmuje udział w Mistrzostwach przez cały czas ich trwania + Noc Saunową 12.09 + wejście recepcją VIP + wyżywienie (2 posiłki dziennie w postaci bufetu w sali konferencyjnej + woda bez ograniczeń), udział we wszystkich seansach)
  Do 06.09
  750 zł zamiast 1250 zł 
  Od 07.09
  890 zł zamiast 1370 zł 
Wejściówki na Mistrzostwa można kupić można na miejscu w recepcji Term Rzymskich lub w sklepie internetowym www.sklep.termyrzymskie.eu:
 
Wejściówka obejmuje udział w roli widza w VIII Mistrzostwach Polski Saunamistrzów 2020 oraz możliwość korzystania z całego kompleksu Term Rzymskich (saun, łaźni i basenów).
 • W sobotę 12.09 obiekt czynny dla Gości do godziny 21:30. O godzinie 22:00 rozpoczęcie Mistrzowskiej Nocy Saunowej za dopłatą. 
 • W każdy dzień Mistrzostw obiekt będzie otwarty od 10:00
 • Kolejność wpuszczania Publiczności na seans: 1. Goście z opaskami plantynowymi i złotymi; 2. Goście, którzy dokonali zakupu biletu na Mistrzostwa Polski Saunamistrzów; 3. Goście, którzy kupią dodatkowy seans przy wejściu do sauny
 • W pozostałych saunach będą się odbywały seanse saunowe wykonywane przez Saunamistrzów z całej Polski.
 • Nie gwarantujemy udziału we wszystkich seansach.
 • Istnieje możliwość uczestnictwa w Mistrzowskiej Nocy Saunowej w sobotę 12.09 (impreza specjalna zorganizowana dla wszystkich Saunamistrzów). Dopłata za udział 130 zł/os.  lub wejście VIP 150 zł/ os,  (100 zł/os dla Gości apartamentów). Cena obejmuje wspólną zabawę, seanse saunowe, pokaz fajerwerków i poczęstunek z pieczonym prosiakiem w godzinach 22:00 do 02:00). Udział płatny osobno, nie obejmuje wejścia na Mistrzostwa. Możliwość korzystania z Term Rzymskich od godziny 18:30. Zakup biletu na Mistrzowską Noc Saunową nie upoważnia do wejścia na Mistrzowskie Seanse Saunowe podczas trwania Mistrzostw. 
 • W dniach Mistrzostw nie będą obowiązywać zniżki dla dzieci, nie ma również możliwości realizacji upominków, zaproszeń i kuponów Groupon.
 • W dniach Mistrzostw będzie można wykupić wejściówki na 1, 2, 3, 4 godz. i na cały dzień według obowiązującego cennika bez możliwości korzystania z seansów prowadzonych w Świątyni Saturna w ramach Mistrzostw.
 • Będzie możliwość zakupienia na miejscu wejściówki na pojedynczy seans mistrzowski w cenie 10 zł (czwartek i piątek) lub 15 zł (sobota).
 • Dopłata do udziału w Mistrzostwach dla Gości wynajmujących Apartamenty – 100 zł/os za każdy dzień Mistrzostw (wejście na każdy seans). Możliwośc korzystania z seansów w godzinach trwania doby hotelowej. 

 

PROGRAM MISTRZOSTW:

Czwartek 10.09

13:00 Seans show - Maciek Piczura, Andrzej Pawlikowski
14:00 Seans show - Maciek Piczura
14:45 Uroczyste otwarcie VIII Mistrzostw Polski Saunamistrzów 202
15:00 - 21:00
 
Kwalifikacje Indywidualne i Drużynowe - start naprzemiennie
22:00 Seans show - Rob Keijzer
Piątek 11.09
10:30 - 13:30 Kwalifikacje Indywidualne i Drużynowe - start naprzemiennie
14:15 Seans show Maciek Piczura
15:00 - 20:15 Kwalifikacje Indywidualne i Drużynowe - start naprzemiennie
21:00 Seans show - Robert Zidek
21:30 Ogłoszenie wyników
Sobota 12.09
11:00 - 18:30
Finały indywidualne (5 Zawodników) + Finały Druźynowe (5 Drużyn) - start naprzemiennie
21:00 Seans show - Robert Zidek
21:30 Ogłoszenie wyników, dekoracja Zawodników, rozdanie nagród
22:00 - 02:00 Mistrzowska Noc Saunowa
Niedziela 13.09
12:00 - 19:30 Pokazy seansów mistrzowskich
   
 
 
Zasady oceniania i głosowania:
Saunamistrzowie będą oceniani w następujących kategoriach:
 1. Profesjonalizm Saunamistrza i ogólne odczucia
 2. Wzrost temperatury podczas seansu i rozprowadzanie ciepła
 3. Techniki wachlowania 
 4. Zapachy i ich dozowanie
 5. Temat i jego spójność z seansem oraz elementy show
 6. Emocje, kreatywność i atmosferaSynchronizacja i współpraca – TYLKO KONKURECNCJA DRUŻYNOWA

Saunamistrz może zdobyć od 0 do 10/15 punktów za każde kryterium od każdego członka Jury, będącego na danym seansie. Maksymalna możliwa liczba punktów do zdobycia to 80 pkt. w konkurencji drużynowej i 70 pkt. w konurencji indywidualnej. Maksymalnie 10 pkt można zdobyc w kryteriach 1,2,4,6 i 7, natomiast max. 15 pkt. sędzia może przyznać w kryteriach 3 i 5.

Saunamistrzowie będą oceniani przez Sędziów oraz Publiczność. Natomiast głosy Publiczności nie będą liczone do punktacji, ale do oddzielnej konkurencji na Saunamistrza Publiczności. 

Każdy z sędziów głosuje samodzielnie, zapisując punkty na swoich kartach do głosowania. Wszyscy członkowie mają równe prawa do głosowania. Na każdym seansie będzie 5 Sędziów, z wszystkich 5 głosów zostanie obliczona średnia punktacja.

20 osób z Publiczności, która będzie na żywo oglądać seans będzie również głosować. Osoby te zostaną losowo wybrane i otrzymają karty do głosowania. Najlepszy i najgorszy wynik zostanie odrzucony, a spośród 18 innych zostanie obliczona średnia punktacja. Na jej podstawie zostanie rozstrzygnięty konkurs na Saunamistrza Publiczności. 

Listy startowe

LISTA SEANSÓW CZWARTEK

LISTA SEANSÓW PIĄTEK

LISTA SEANSÓW SOBOTA

LISTA SEANSÓW NIEDZIELA

 

 

 

 

 

 

Sprzedaż biletów

bilet4

Współorganizator

aufguss

Patronat

 Burmistrz miasta Czeladź
miasto czeladz

Nasz profil na FB

Zapraszamy do polubienia naszego profilu
facebook

Licznik odwiedzin

Łączna ilość odwiedzin229103

Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Czym są pliki cookie