logo2021

Sponsorzy i Media

Sponsorzy
logo bassau

 

SPONSOR GŁÓWNY. BASSAU JEST SPONSOREM NAGRODY GŁÓWNEJ DLA ZAWODNIKÓW, KTÓRZY STANĄ NA PODIUM KONKURENCJI INDYWIDUALNEJ I DRUŻYNOWEJ CZYLI WYJAZDU NA MISTRZOSTWA ŚWIATA 2019, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W DNIACH 16-22.09.2019 w THERMEN BERENDONCK W HOLANDII. 
Bassau to polska firma działająca na rynku od 1997 roku. Opierając się na wieloletnim doświadczeniu oraz współpracy z zagranicznymi spółkami stworzyła stabilne i szybko rozwijające się przedsiębiorstwo. Cechuje ich profesjonalizm i innowacyjność co wpływa na dynamiczny postęp. Jako producent szerokiej gamy produktów kontroluje ich jakość i bezpieczeństwo, a zrozumienie potrzeb klientów to ich podstawowa zasada. Proponowane przez Bassau artykuły spełniają najwyższe normy jakości i są ważnym elementem funkcjonowania dla wielu obiektów wodnych w Polsce i za granicą. Firma Bassau jest producentem szerokiej gamy produktów w zakresie:
  • Chemii basenowej, która pozwala utrzymać parametry wody na odpowiednim dla zdrowia poziomie.
  • Środków czystości, niezbędnych do utrzymania w czystości stref basenowych.
  • Aromaterapii i kosmetyków do saun i łaźni parowych.
TERMY KRAKOWSKIE

 

 

Termy Krakowskie powstały z pasji do saunowania w 2009 roku, z początku jako kameralne SPA z saunami, by w niedługim czasie przekształcić się w kultowe miejsce do saunowania.
W kwietniu 2017 roku powstał 3 obiekt w samym sercu miasta - Termy Krakowskie FORUM z pięknym widokiem na Wawel i zakole Wisły.
Codzienne seanse saunowe, zabiegi i masaże wykonywane przez profesjonale fizoterapeutki, wieczory saunowe, cykl Open Sauna Night, turnieje Sauna Cup, Towel Combat czy wreszcie Akademia Saunamistrzów tworzą niepowtarzalny styl działania TK.
Współpraca TK z obiektami saunowymi zaowocowały powstaniem Porozumienia SAUNA STARS z udziałem Term Rzymskich i Chochołowskich Term, które ma na celu wzajemną współpracę, wypracowanie najwyższych standardów w Ośrodkach oraz promocję ruchu saunowego w Polsce.
16-osobowy SAUNA TEAM KRAKÓW codziennie jest do dyspozycji naszych gości oraz innych obiektów w Polsce. #SaunujemynaMAXXXa - Kraków Sodowa 7 , Dekerta 24, Konopnickiej 28.

 
 
 
140722 termy logow złocie ver 30 MINI Apartamenty Zakrzówek - to nowoczesny, wielofunkcyjny obiekt hotelowy znajdujący się w urokliwej okolicy krakowskiego Zalewu Zakrzówek, które pozwala rozkoszować się ciszą i spokojem, z dala od zgiełku, blisko przyrody, a przy tym zaledwie 5km od centrum Krakowa. Po intensywnie spędzonym dniu, relaksowi sprzyja pobyt w saunarium i senase saunowe prowadzone przez wykfalifikowanych Saunamistrzów.  Dopełnieniem idealnego wypoczynku jest bogata oferta rekreacyjno-sportowa.
   
   
 
   
logo-pressmedia
PRESS&MEDIA to firma z wieloletnią tradycją. Obecnie zajmuje się zarówno działalnością wydawniczą, jak i produkcjami muzycznymi oraz multimedialnymi. Początki firmy sięgają roku 1994. Dzisiaj kojarzona jest z marką Pressmedia Records oraz studiem nagrań b24studio w Opolu zajmującym się profesjonalną produkcją słowa, muzyki i dźwięku. W stałej ofercie wydawnictwa znajdą Państwo również takie światowe marki jak: Solitudes, Avalon, SonicAid (Kanada), VTM Dr. Stein (Niemcy) oraz NewWorldMusic (Anglia). www.pressmedia.pl     www.solitudes.pl    www.vtm.com.pl
   
   
   
logo pelne kolor mini

Wyjątkowe miejsce o niebanalnej architekturze i ponad 100 letniej historii, które dziś łączy w sobie funkcje Centrum Konferencji, komfortowo wyposażonych Apartamentów z unikalnym miejscem  jakim są Termy Rzymskie  - Świątynia Zdrowia i Energii. Ten największy kompleks saunowy w Polsce i jeden z największych w Europie posiada 3 baseny,  12 saun i łaźni (w tym  łaźnię błotną, kwiatową, ziołową, sauny fińskie, saunę wrażeń, tężnię termalną), grotę termalną, Świątynię Wody, Świątynię Słońca, Centrum Wellness & SPA z niezliczoną ilością zabiegów, kąpieli i masaży oraz część zewnętrzną – basen, zielone tarasy, piaszczysta plaża, sauna solno-kamienna, największa w Polsce sauna zewnętrzna i dwa całoroczne jacuzzi.

 
 
Media
 
 
 
 
logo poprawnesaunowanie mini

Strona poprawnesaunowanie.pl promuje obiekty propagujące i wspierające kulturę poprawnego saunowania, swoimi działaniami uświadamia saunowiczów w kwestiach kultury saunowania. Twórcy strony opisują obiekty, w których przestrzegane są zasady zdrowego saunowania. Wizytują również najważniejsze imprezy we wspomnianych obiektach i zamieszczają relacje z tych wydarzeń. Od niedawna prowadzony jest również na łamach strony pierwszy w Polsce Ranking Saunamistrzów.

 

SP--logo mini

Sauna Poradnik to strona pomagająca rozpocząć przygodę z sauną. W przystępny sposób wyjaśnia jak z niej korzystać w zdrowy i poprawny sposób a także tłumaczy dlaczego tak istotne jest stosowanie się do zasad poprawnego saunowania.

Logo PTS  mini

Polskie Towarzystwo Saunowe zostało zawiązane 10 maja 2014 przez grupę osób, które połączył wspólny cel, jakim jest szeroko pojęte propagowanie kultury i poprawnego saunowania w społeczeństwie, oraz integracja środowiska saunowiczów oraz środowiska saunamistrzów.
PTS zrzesza saunowiczów i saunamistrzów, którzy swoim działaniem pragną doprowadzić, do wdrożenia w polskich ośrodkach saunowych obowiązkowych zasad saunowania, zgodnych z kulturą saunowania i poprawnym saunowaniem, tak aby kąpiele saunowe były zdrowe, bezpieczne i w pełni relaksujące.

logo RAK Całe Mistrzostwa, począwszy od pierwszych godzin tego wydarzenia zostaną uwiecznione, na przepięknych zdjęciach wykonanych przez Saunamistrza, ale także Fotografa - Ryszarda Raka. 
 
 
 
 

Sprzedaż biletów

bilet4

Współorganizator

aufguss

Patronat

 Burmistrz miasta Czeladź
miasto czeladz

Nasz profil na FB

Zapraszamy do polubienia naszego profilu
facebook

Licznik odwiedzin

Łączna ilość odwiedzin262601

Ten serwis używa plików cookies i podobnych technologii. Czym są pliki cookie